top of page
Vyhledat
  • NANI

Vánoční kreativní dárky? ANO!!

Vánoce jsou za dveřmi a začínáme přemýšlet, co koupit svým blízkým. Všechno mají. Svoje přání již Ježískovi napsat nechtějí a na dotazy nám odpovídají s úsměvem "nic mi nekupuj, nic nepotřebuji". To nám opravdu moc nepomůže.Někdy už opravdu standardní pultové zboží nestačí. Krémíků, voňavek a dalších kosmetických krabiček, lahviček a dóziček má plné skříně a vlastně se v tom ani možná nevyznáme. To je pak každá rada drahá....


S Covidem se ale objevil zajímavý trend. Využili jsme volný čas a začali více nahlížet věcem "pod pokličku" . Kdo z nás nezkusil něco ušít, něco upéct, něco namíchat. A začalo nás to bavit... Každý má v sobě kus kreativity. Tvoření je život. Je to vlastnost, která nás posouvá dopředu. Naplňuje nás a dělá nás šťastnými.


Kreativní tvoření se stává trendem současné doby a může to být cesta, jak přemýšlet o dárcích na letošní Vánoce. Vlastnoručně vyrobený krém, svícen, mýdlo, čokoláda, nebo cokoliv dalšího nás bude bavit mnohem více než jen obyčejně koupený výrobek.


Neméně důležitým důvodem pro vlastnoručně vyrobené produkty je skutečnost, že přesně víte, jaké je složení. A vyberete si pro sebe to nejlepší bez zbytečné chemie.


Představujeme Vám naše TOP kreativní sety, které můžou udělat radost Vaší ženě, mamince, sestře, dceři, kamarádce a všem dalším kreativním lidem, které chcete potěšit.


Vánoční dárky - kreativní kosmetické sety


Zkuste potěšit dárkem v podobě kreativní sady na výrobu kosmetického výrobku. V sadě jsou přesně odměřené suroviny v té nejlepší kvalitě na konkrétní výrobek, včetně originální lahvičky na finální produkt. Výrobu s našimi sety zvládne opravdu každý.Vánoční dárky - kreativní sety na výrobu mýdla

Vánoční dárky - kreativní set svíčka
Vánoční dárky - kreativní set na výrobu čokolády

Vánoční dárky - kreativní decoupage set

19 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page